Millised on maasoojuspumba erinevad paigaldamise võimalused?

Maasoojuspump on kütteahendus, mis ammutab soojusenergiat veekogust, põhjaveest, maapinnast või soojuspuuraugust. Maasoojuspumpa on võimalik paigaldada nelja erineva lahendusega.

Otsustamaks, milline paigaldamise lahendus on just Teile sobilik, tuleb lähtuda maapinnast, maa-ala suurusest ning energiavajadusest.

Loe rohkem

Millised on erinevate soojuspumpade tööpõhimõtted?

Maasoojuspumbad ja õhk-vesi soojuspumbad on oma tööpõhimõttelt erinevad ning seda, mille järgi otsustada, millist soojuspumpa valida, hõlmab samuti erinevaid faktoreid.

Järgnevalt on selgitatud erinevate soojuspumpade tööpõhimõtteid ning toodud mõned faktorid, millele tasuks mõelda enne kui hakatakse endale soojuspumpa valima.

Loe rohkem

Millised on erinevate soojuspumpade plussid ja miinused?

Kuna soojuspumba valikul mängivad rolli mitmed erinevad faktorid ning õige soojuspumba valimine võib osutuda üsna keeruliseks, võrdlesime meie poolt pakutavaid soojuspumpasid ning koostasime valiku lihtsustamiseks võrdlustabeli erinevate õhk-vesi soojuspumpade ning maasoojuspumpade plussidest ja miinustest.

Loe rohkem

Soojuspumpade hoolduse vajalikkus

Küttesüsteemide järjepidev hooldus tagab seadmete pikaealisuse ning aitab olulisel määral kokku hoida raha – seda nii seetõttu, et järjepideva hoolduse tagajärjel väheneb avariide toimumise tõenäosus, kui ka seetõttu, et seadmed säilitavad pikema aja vältel töökindluse ning sellest tulenevalt tekib kokkuhoid ka küttekuludelt.

Loe rohkem
Lae juurde