ohksoojuspump-midea-kytteseade

Midea Mission õhksoojuspump

Midea invertertehnoloogia tagab vajaliku küttevõimsuse ka kõige ekstreemsemate ilmastikutingimuste korral, nii et tunned end soojalt ka külmal talvel. Madalamatel välistemperatuuridel tõstetakse kompressori ja ventilaatori sagedust, võimaldades nii suuremat küttevõimsust. Võite nautida mugavat jahedust, vähendades samal ajal oluliselt energiakulu rohkem kui kaheksa tunni vältel.

Midea Missionil on saadaval erinevaid võimsusi 2,9 kW-7 kW.

Loe rohkem

Daikin Optimised Heating 4 õhksoojuspump

Kui temperatuur langeb alla nulli, on oluline kasutada ideaalse sisekliima hoidmiseks õiget süsteemi. Selleks soovitame kasutada Daikini Optimised Heating 4. Seade on Euroopas välja töötatud Euroopa kliimat arvestades. Külmemasse kliimasse sobiv Optimised Heating 4 loob meeldiva sisekeskkonna, säilitades samal ajal eeskujulikud energiatõhususe näitajad. Daikin Optimised Heating 4 õhk-õhk soojuspump on saadaval erinevaid võimsusi 3,2 kW-4,0 kW

Loe rohkem
Mitsubishi Heavy õhksoojuspump

Mitsubishi Heavy õhksoojuspump

Mitsubishi Heavy soojuspumbad on suure võimsuse ja kõrge kasuteguriga. Võimalus valida multi-split seade, mis võimaldab kütta ja jahutada mitut ruumi korraga, kuid on eelkõige mõeldud kütmiseks. Antud õhksoojuspumba mudelil on saadaval erinevaid võimsusi 2,7 kW-9 kW.

Loe rohkem

Midea konditsioneerid

Nimetatud seadmed sobivad olme konditsioneeriks ja serveriruumide jahutamiseks. Konditsioneer võimaldab ruumis hoida madalat temperatuuri kuni + 10C .Võimalus valida multi-split seade, mis võimaldab jahutada ja kütta mitut ruumi korraga. Siseosana on võimalik valida seinamudel või laekassett.

Midea konditsioneeridel on saadaval erinevaid võimsusi 2,93 kW-12,31 kW.

Loe rohkem

AlpicAir konditsioneer

AlpicAiri on inverter-tüüpi kliimaseade, mis tekitab siseruumides meeldiva kliima. Konditsioneer töötab vaikselt ja võimaldab ruumis hoida madalat temperatuuri kuni + 8C. Võimalus valida multi-split seade, mis võimaldab jahutada ja kütta mitut ruumi korraga.

AlpicAiril on saadaval erinevaid võimsusi 2,8 kW-13 kW.

Loe rohkem
Daikin altherma 3 õhk-vesi soojuspump

Altherma 3 õhk-vesi soojuspump

Daikin Altherma 3 on varustatud välja töötatud tehnoloogiaga Bluevolution, mis kasutab optimaalselt uuenduslikku kompressoritehnoloogiat ja külmaainet R32 . Soojuspump Daikin Altherma 3 kasutab täielikult ära välisõhu kui taastuva energiaallika. See on esimene õhk-vesi soojuspump, mis töötab uue külmaainega R-32. Need pumbad kuuluvad A+++ energiaklassi.

Loe rohkem
Atlantic extensa õhk-vesi soojuspump

Alfea Extensa A.I. õhk-vesi soojuspump

Atlanticu soojuspumba tootjaks on Prantsusmaa. Alfea Extensa A.I. on suurendatud jõudlusega kaheosaline õhk-vesi soojuspump. Atlantic Extensa seeria õhk-vesi soojuspumbad sobivad uusehitistele ja renoveerimisprojektidele. Need pumbad kuuluvad A++ energiaklassi. Atlantic õhk-vesi soojuspumbad töötavad efektiivselt ka -20C välistemperatuuril.

Loe rohkem
Atlantic excellia õhk-vesi soojuspump

 Alfea Excellia A.I. õhk-vesi soojuspump

Atlanticu soojuspumba tootjaks on Prantsusmaa. Suurendatud jõudlusega kaheosaline õhk-vesi soojuspump. Suurema jõudlusega lahendus suures majas ja/või külmas kliimas kasutamiseks. Atlantic Excellia seeria õhk-vesi soojuspumbad sobivad uusehitistele ja renoveerimisprojektidele.

Need pumbad kuuluvad A++ energiaklassi.

Loe rohkem
Atlantic excellia duo õhk-vesi-soojuspump

Alfea Excellia Duo A.I. õhk-vesi soojuspump

Atlantic Excellia DUO A.I.  on suurendatud jõudlusega kaheosaline õhk-vesi soojuspump (küte + soe tarbevesi), mis on mõeldud suures majas ja/või külmas kliimas kasutamiseks. Atlantic Excellia DUO A.I. seeria õhk-vesi soojuspumbad sobivad uusehitistele ja renoveerimisprojektidele.

Need pumbad kuuluvad A++ energiaklassi.

Loe rohkem
Atlantic hübriidsoojuspump Kütteseade OÜ

Alfea Hybrid Duo Gas/Gas R

Kaheosaline õhk-vesi soojuspump koos sisseehitatud gaasipõletiga (küte + soe tarbevesi) Hübriidsoojuspump renoveerimisprojektidele. Seade sobib senise gaasikatla väljavahetamiseks. Mudeli Alfea Hybrid Duo Gas R on uuendused, milleks on jahutusrežiim ja uus juhtfunktsioon, mis võimaldab sisestada energia hinda, et energiasäästu veel paremini optimeerida. Need pumbad kuuluvad A++ energiaklassi.

Loe rohkem

Daikin Altherma 3 H HT

Daikin Altherma 3 H HT on õhk-vesi soojuspump, millega saab väiksema energiakuluga kütta, jahutada ja viivitusteta vett soojendada. See süsteem sobib hästi koduomanikele, kes lisaks energiasäästule hindavad ka mugavust ja silmailu.

Daikin Altherma 3 H HT on välja töötatud Euroopas ja Euroopa kliima jaoks ning lisaks erakordsele jõudlusele on see õhk-vesi soojuspump võitnud kaks mainekat disainiauhinda.

Süsteem sobib hästi nii uusehitistele kui ka renoveerimisprojetidele, kus soovitakse vahetada oma katel või muu traditsiooniline küttesüsteem keskkonnasõbralikuma ja kulutõhusama lahenduse vastu.

Loe rohkem
Thermia optimum g3 maasoojuspump

Thermia Optimum G3 maasoojuspump integreeritud boileriga

Thermia soojuspumbad on Skandinaavia maasoojuspumbad. G3 on loodud maksimaalseks kulude kokkuhoiuks kõikidesse kliimatingimustesse, alates troopilistest, lõpetades arktilistega. Meie testitulemused näitavad, et oleme suutnud oma ootusi ületada.

Loe rohkem
Thermia maasoojuspump diplomat inverter

Thermia Diplomat Inverter maasoojuspump

Maksimaalseks kulude kokkuhoiuks loodud maasoojuspump, mis on toodetud Rootsis. Thermia Diplomat Inverter maasoojuspumpa kasutades on võimalik küttekulusid vähendada 70-80%. Kuuluvad A+++ energiaklassi.

Loe rohkem
Maasoojuspump Thermia diplomat inverter duo

Thermia Diplomat Inverter Duo maasoojuspump

Thermia maasoojuspumbad on loodud maksimaalseks küttekulude kokkuhoiuks ning võimaldavad küttekulusid vähendada   70-80%. Kuuluvad A+++ energiaklassi. Toodetud Rootsis, seega sobivad ideaalselt Eesti kliimasse.

Loe rohkem