Ventilatsioonisüsteemide ehitus ja projekteerimine – soojustagastusega ventilatsioon

Ehitame ja projekteerime ventilatsioonisüsteemi vastavalt teie vajadustele, arvestades eelarvet ja ehitise iseärasusi. Omame pikaajalist kogemust ventilatsioonisüsteemide (sundventilatsioon, soojustagastusega ventilatsioon) paigaldamisel ja projekteerimisel.

Ventilatsioonisüsteemide eesmärgiks on tuua ruumi puhas õhk ning eemaldada saastunud õhk. Lisaks õhuvahetusele eemaldab ventilatsioon ka õhus olevad erinevad saasteained ja seetõttu on tähtis tegur ruumi õhu kvaliteedi tagamisel. Elamu ventilatsioon peab olema pidev ning piisav, et tagada ruumis tekkivate saasteainete eemaldamine.

Soojustagastusega ventilatsioon tagab kõikidesse ruumidesse vajaliku ventilatsiooniõhu koguse, olles samal ajal maksimaalselt energiasäästlik. Energiasäästlikus saavutatakse sissepuhkeõhu soojendamisel väljapuhkeõhu arvelt tänu soojustagastitele. Vajaduse korral kasutatakse värske õhu järelsoojendamist kas vesikütte või elektri abil. Soojustagastusega ventilatsiooni eeliseks on lisaks energiasäästlikkusele ka selle lihtne automatiseeritavus.

Soojustagasti abil on võimalik, sõltuvalt hoonest, hoida kokku kuni 75% kasutatavast energiast.

Oleme tegevusaastate jooksul ventilatsioonitöid mitmesugustes erinevates hoonetes: eramud, tööstushooned, kaubanduskeskused, koolid, lasteaiad ja restoranid. Ventilatsioonisüsteemide väljaehitamise ja paigaldamise teenust pakume üle Eesti. Keskendume kliendi vajadustele, mõtleme teiega kaasa ning teostame tööd kvaliteetselt.

Paigaldame järgmiste tootjate ventilatsiooniseadmeid: Vallox, Flexit, Systemair ja Komfovent.