Daikin Altherma 3 H HT

Daikin Altherma 3 H HT on õhk-vesi soojuspump, millega saab väiksema energiakuluga kütta, jahutada ja viivitusteta vett soojendada. See süsteem sobib hästi koduomanikele, kes lisaks energiasäästule hindavad ka mugavust ja silmailu.

Daikin Altherma 3 H HT on välja töötatud Euroopas ja Euroopa kliima jaoks ning lisaks erakordsele jõudlusele on see õhk-vesi soojuspump võitnud kaks mainekat disainiauhinda.

Süsteem sobib hästi nii uusehitistele kui ka renoveerimisprojetidele, kus soovitakse vahetada oma katel või muu traditsiooniline küttesüsteem keskkonnasõbralikuma ja kulutõhusama lahenduse vastu.

Daikin Optimised Heating 4 õhksoojuspump

Kui temperatuur langeb alla nulli, on oluline kasutada ideaalse sisekliima hoidmiseks õiget süsteemi. Selleks soovitame kasutada Daikini Optimised Heating 4. Seade on Euroopas välja töötatud Euroopa kliimat arvestades. Külmemasse kliimasse sobiv Optimised Heating 4 loob meeldiva sisekeskkonna, säilitades samal ajal eeskujulikud energiatõhususe näitajad. Daikin Optimised Heating 4 õhk-õhk soojuspump on saadaval erinevaid võimsusi 3,2 kW-4,0 kW

Daikin altherma 3 õhk-vesi soojuspump

Altherma 3 õhk-vesi soojuspump

Daikin Altherma 3 on varustatud välja töötatud tehnoloogiaga Bluevolution, mis kasutab optimaalselt uuenduslikku kompressoritehnoloogiat ja külmaainet R32 . Soojuspump Daikin Altherma 3 kasutab täielikult ära välisõhu kui taastuva energiaallika. See on esimene õhk-vesi soojuspump, mis töötab uue külmaainega R-32. Need pumbad kuuluvad A+++ energiaklassi.