Atlantic hübriidsoojuspump Kütteseade OÜ

Alfea Hybrid Duo Gas/Gas R

Kaheosaline õhk-vesi soojuspump koos sisseehitatud gaasipõletiga (küte + soe tarbevesi) Hübriidsoojuspump renoveerimisprojektidele. Seade sobib senise gaasikatla väljavahetamiseks. Mudeli Alfea Hybrid Duo Gas R on uuendused, milleks on jahutusrežiim ja uus juhtfunktsioon, mis võimaldab sisestada energia hinda, et energiasäästu veel paremini optimeerida. Need pumbad kuuluvad A++ energiaklassi.

Atlantic excellia duo õhk-vesi-soojuspump

Alfea Excellia Duo A.I. õhk-vesi soojuspump

Atlantic Excellia DUO A.I.  on suurendatud jõudlusega kaheosaline õhk-vesi soojuspump (küte + soe tarbevesi), mis on mõeldud suures majas ja/või külmas kliimas kasutamiseks. Atlantic Excellia DUO A.I. seeria õhk-vesi soojuspumbad sobivad uusehitistele ja renoveerimisprojektidele.

Need pumbad kuuluvad A++ energiaklassi.

Atlantic excellia õhk-vesi soojuspump

 Alfea Excellia A.I. õhk-vesi soojuspump

Atlanticu soojuspumba tootjaks on Prantsusmaa. Suurendatud jõudlusega kaheosaline õhk-vesi soojuspump. Suurema jõudlusega lahendus suures majas ja/või külmas kliimas kasutamiseks. Atlantic Excellia seeria õhk-vesi soojuspumbad sobivad uusehitistele ja renoveerimisprojektidele.

Need pumbad kuuluvad A++ energiaklassi.

Atlantic extensa õhk-vesi soojuspump

Alfea Extensa A.I. õhk-vesi soojuspump

Atlanticu soojuspumba tootjaks on Prantsusmaa. Alfea Extensa A.I. on suurendatud jõudlusega kaheosaline õhk-vesi soojuspump. Atlantic Extensa seeria õhk-vesi soojuspumbad sobivad uusehitistele ja renoveerimisprojektidele. Need pumbad kuuluvad A++ energiaklassi. Atlantic õhk-vesi soojuspumbad töötavad efektiivselt ka -20C välistemperatuuril.