ExoAir õhk-vesi soojuspump

ExoAir on valitud Rootsi Energia Agentuuri poolt parimaks õhk-vesi soojuspumbaks. Tegu on Euronomi kõige enam katsetatud ja testitud väga usaldusväärse soojuspumbaga, mida ajas pidevalt täiustatakse. ExoAir soojuspumbal on sisseehitatud juhtimissüsteem, mis võimaldab selle lihtsalt ühendada olemasoleva tarbeveeboileriga.

Loe rohkem

ExoAir Polaris õhk-vesi soojuspump

ExoAir Polaris  õhk-vesi soojuspump on arendatud koostöös Lundi Ülikooli Inseneriteaduskonnaga. Selle soojuspumbaga oli Euronom 2006. aastal esimeste hulgas, kes lahendas probleemi, kuidas soojuspump töötaks efektiivselt kuni -25 ° C juures. Sellest hetkest alates on panustatud toote pidevasse arendamisse, et luua usaldusväärne ja kvaliteetne toode, mida nimetatakse ExoAir Polaris’ks. Rootsis toodetud soojuspump sobib eriti hästi just külmematesse piirkondadesse, kus temperatuur langeb sageli miinus 25 ° C-ni.

Loe rohkem

ExoAir EC10 - Uus mudel!

ExoAir EC 10 on äärmiselt efektiivne ning erakordse jõudlusega õhk-vesi soojuspump. Sarjal on täiesti uus komprossori mudel, mis võimaldab küttevõimsuse muutmist. Uus suur muutuva kiirusega ventilaator võimaldab suurema õhuvoolu tõttu paremat jõudlust, vähendades samal ajal oluliselt mürataset.

Loe rohkem

Altherma 3 õhk-vesi soojuspump

Daikin Altherma 3 on varustatud välja töötatud tehnoloogiaga Bluevolution, mis kasutab optimaalselt uuenduslikku kompressoritehnoloogiat ja külmaainet R32 . Soojuspump Daikin Altherma 3 kasutab täielikult ära välisõhu kui taastuva energiaallika. See on esimene õhk-vesi soojuspump, mis töötab uue külmaainega R-32. Need pumbad kuuluvad A+++ energiaklassi.

Loe rohkem

Alfea Extensa A.I. õhk-vesi soojuspump

Atlanticu soojuspumba tootjaks on Prantsusmaa. Alfea Extensa A.I. on suurendatud jõudlusega kaheosaline õhk-vesi soojuspump. Atlantic Extensa seeria õhk-vesi soojuspumbad sobivad uusehitistele ja renoveerimisprojektidele. Need pumbad kuuluvad A++ energiaklassi. Atlantic õhk-vesi soojuspumbad töötavad efektiivselt ka -20C välistemperatuuril.

Loe rohkem

 Alfea Excellia A.I. õhk-vesi soojuspump

Atlanticu soojuspumba tootjaks on Prantsusmaa. Suurendatud jõudlusega kaheosaline õhk-vesi soojuspump. Suurema jõudlusega lahendus suures majas ja/või külmas kliimas kasutamiseks. Atlantic Excellia seeria õhk-vesi soojuspumbad sobivad uusehitistele ja renoveerimisprojektidele.

Need pumbad kuuluvad A++ energiaklassi.

Loe rohkem

Alfea Excellia Duo A.I. õhk-vesi soojuspump

Atlantic Excellia DUO A.I.  on suurendatud jõudlusega kaheosaline õhk-vesi soojuspump (küte + soe tarbevesi), mis on mõeldud suures majas ja/või külmas kliimas kasutamiseks. Atlantic Excellia DUO A.I. seeria õhk-vesi soojuspumbad sobivad uusehitistele ja renoveerimisprojektidele.

Need pumbad kuuluvad A++ energiaklassi.

Loe rohkem

Alfea Hybrid Duo Gas/Gas R

Kaheosaline õhk-vesi soojuspump koos sisseehitatud gaasipõletiga (küte + soe tarbevesi) Hübriidsoojuspump renoveerimisprojektidele. Seade sobib senise gaasikatla väljavahetamiseks. Mudeli Alfea Hybrid Duo Gas R on uuendused, milleks on jahutusrežiim ja uus juhtfunktsioon, mis võimaldab sisestada energia hinda, et energiasäästu veel paremini optimeerida. Need pumbad kuuluvad A++ energiaklassi.

Loe rohkem

EXOTIC S maasoojuspump

Exotic S on maasoojuspump, mille võib ühendada kõigi Euronomi tarbeveeboileritega või vajadusel olemasoleva boileri või soojaveemahutiga. Exotic S on ehitatud moodulmõõtmete 600 x 900 x 650 alusel mahtumaks hästi näiteks tööpingi kõrvale.

Exotic S on saadaval kolme erineva võimsusega: 8, 12 ja 17 kW.

Loe rohkem

Exotic Compact maasoojuspump

Exotic Compact on roostevaba terasest, väga efektiivne maasoojuspump, mis sisaldab soojuspumba ja tarbeveeboilerit ühes kompaktses seadmes. Soojuse juhtimiseks kasutatakse segamisventiili, mis tagab täpse ja ühtlase temperatuuri.

Loe rohkem

Optimum G3 maasoojuspump integreeritud boileriga

Thermia soojuspumbad on Skandinaavia maasoojuspumbad. G3 on loodud maksimaalseks kulude kokkuhoiuks kõikidesse kliimatingimustesse, alates troopilistest, lõpetades arktilistega. Meie testitulemused näitavad, et oleme suutnud oma ootusi ületada.

Loe rohkem

VPX 200/300 tarbeveeboiler

VPX 200/300 tarbeveeboilerid koos Euronomi soojuspumbaga tähendab olulist kokkuhoidu küttekuludelt, aga ka tippkvaliteeti soojavee varustuses. Boilereid saab ühendada teiste energiaallikatega, näiteks päikesepaneelide, puidu või pelletite põletuskateldega.

Loe rohkem

VPX 500 tarbeveeboiler

VPX500C on optimeeritud soojuspumba tarbeveeboiler, mida on kõige parem kasutada koos Euronomi soojuspumbaga. Madala energiatarbega muutuvkiirusega ringluspump tuleb üldiselt kõigi Euronomi õhk-vesi soojuspumpadega kaasa. VPX500 on saadaval koos soojuspumba mooduliga või ilma, mis tähendab, et investeeringu võib jagada kaheks osaks.

Loe rohkem

VPX BasiC tarbeveeboiler

VPX BasiC on Euronomi kõige uuem soojuspumba boiler ning seda kirjeldavad kõige paremini sõnad valikuvabadus ja paindlikkus. VPX Basicu puhul oleme loobunud tarbetust tehnoloogiast, mis lubab meil toodet müüa äärmiselt konkurentsivõimelise hinnaga, kaotamata sealjuures kvaliteedis või funktsionaalsuses.

Loe rohkem

ExoTank VPX VX tarbeveeboiler

ExoTank VPX VX on süsteemne boiler, mis on välja töötatud optimaalseks tööks inverteri reguleeritud soojuspumbaga. Seadmesse on integreeritud kõik hüdrokomponendid, mis tavaliselt eraldi lisatakse. Paisupaak, kaitseklapp, manomeeter, täiteventiil, reguleerventiil – kõik vajalik on juba paigas.

Loe rohkem

Exotrol Master

Exotrol Master on täielik küttejuhtimisesüsteem, mis ühildub kõigi Euronomi soojuspumpadega. Kütte juhtimine Exotrol Master abil on kõige paremini rakendatav süsteemi erilahenduste puhul, kasutades kas olemasolevat või uut tehnoloogiat.

Exotrol Master on kasutatav küttesüsteemi juhtimiseks ka ilma soojuspumbata.

Loe rohkem

Exotrol Mini

Exotrol Mini on ekraanilahendus / juhtpaneel eraldiseisvatele soojuspumpadele, mis ei ole ühendatud Euronomi boileri ega Exotrol Master seadmega. Kõikidel Euronomi soojuspumpadel on väike ekraan, mida saab kasutada seadistamiseks, kuid Exotrol Mini pakub sellele lisaks veel teisigi võimalusi. Teil on võimalik kontrollida kõiki parameetreid ja näha käivitusaegade statistikat, häireteavet jne.

Exotrol Mini on madalpingejuhtme abil soojuspumbaga hõlpsasti ühendatav.

Loe rohkem