Euronom exoair ec 10 õhk-vesi soojuspump

ExoAir EC10 – Uus mudel!

ExoAir EC 10 on äärmiselt efektiivne ning erakordse jõudlusega õhk-vesi soojuspump. Sarjal on täiesti uus komprossori mudel, mis võimaldab küttevõimsuse muutmist. Uus suur muutuva kiirusega ventilaator võimaldab suurema õhuvoolu tõttu paremat jõudlust, vähendades samal ajal oluliselt mürataset.

ExoTank VPX VX tarbeveeboiler

ExoTank VPX VX tarbeveeboiler

ExoTank VPX VX on süsteemne boiler, mis on välja töötatud optimaalseks tööks inverteri reguleeritud soojuspumbaga. Seadmesse on integreeritud kõik hüdrokomponendid, mis tavaliselt eraldi lisatakse. Paisupaak, kaitseklapp, manomeeter, täiteventiil, reguleerventiil – kõik vajalik on juba paigas.

exotic-compact-maasoojuspump-euronom

Exotic Compact maasoojuspump

Exotic Compact on roostevaba terasest, väga efektiivne maasoojuspump, mis sisaldab soojuspumba ja tarbeveeboilerit ühes kompaktses seadmes. Soojuse juhtimiseks kasutatakse segamisventiili, mis tagab täpse ja ühtlase temperatuuri.

Euronom ExoAir õhk-vesi soojuspump

ExoAir Polaris õhk-vesi soojuspump

ExoAir Polaris  õhk-vesi soojuspump on arendatud koostöös Lundi Ülikooli Inseneriteaduskonnaga. Selle soojuspumbaga oli Euronom 2006. aastal esimeste hulgas, kes lahendas probleemi, kuidas soojuspump töötaks efektiivselt kuni -25 ° C juures. Sellest hetkest alates on panustatud toote pidevasse arendamisse, et luua usaldusväärne ja kvaliteetne toode, mida nimetatakse ExoAir Polaris’ks. Rootsis toodetud soojuspump sobib eriti hästi just külmematesse piirkondadesse, kus temperatuur langeb sageli miinus 25 ° C-ni.

exotrol-mini

Exotrol Mini

Exotrol Mini on ekraanilahendus / juhtpaneel eraldiseisvatele soojuspumpadele, mis ei ole ühendatud Euronomi boileri ega Exotrol Master seadmega. Kõikidel Euronomi soojuspumpadel on väike ekraan, mida saab kasutada seadistamiseks, kuid Exotrol Mini pakub sellele lisaks veel teisigi võimalusi. Teil on võimalik kontrollida kõiki parameetreid ja näha käivitusaegade statistikat, häireteavet jne.

Exotrol Mini on madalpingejuhtme abil soojuspumbaga hõlpsasti ühendatav.

euronom Exotank soojuspumba boiler

VPX BasiC tarbeveeboiler

VPX BasiC on Euronomi kõige uuem soojuspumba boiler ning seda kirjeldavad kõige paremini sõnad valikuvabadus ja paindlikkus. VPX Basicu puhul oleme loobunud tarbetust tehnoloogiast, mis lubab meil toodet müüa äärmiselt konkurentsivõimelise hinnaga, kaotamata sealjuures kvaliteedis või funktsionaalsuses.

euronom Exotank soojuspumba boiler

VPX 500 tarbeveeboiler

VPX500C on optimeeritud soojuspumba tarbeveeboiler, mida on kõige parem kasutada koos Euronomi soojuspumbaga. Madala energiatarbega muutuvkiirusega ringluspump tuleb üldiselt kõigi Euronomi õhk-vesi soojuspumpadega kaasa. VPX500 on saadaval koos soojuspumba mooduliga või ilma, mis tähendab, et investeeringu võib jagada kaheks osaks.

exotrol-master-kytte-juhtimine

Exotrol Master

Exotrol Master on täielik küttejuhtimisesüsteem, mis ühildub kõigi Euronomi soojuspumpadega. Kütte juhtimine Exotrol Master abil on kõige paremini rakendatav süsteemi erilahenduste puhul, kasutades kas olemasolevat või uut tehnoloogiat.

Exotrol Master on kasutatav küttesüsteemi juhtimiseks ka ilma soojuspumbata.

exotic-s-euronom maasoojuspump kytteseade

EXOTIC S maasoojuspump

Exotic S on maasoojuspump, mille võib ühendada kõigi Euronomi tarbeveeboileritega või vajadusel olemasoleva boileri või soojaveemahutiga. Exotic S on ehitatud moodulmõõtmete 600 x 900 x 650 alusel mahtumaks hästi näiteks tööpingi kõrvale.

Exotic S on saadaval kolme erineva võimsusega: 8, 12 ja 17 kW.

Euronom ExoAir õhk-vesi soojuspump

ExoAir õhk-vesi soojuspump

ExoAir on valitud Rootsi Energia Agentuuri poolt parimaks õhk-vesi soojuspumbaks. Tegu on Euronomi kõige enam katsetatud ja testitud väga usaldusväärse soojuspumbaga, mida ajas pidevalt täiustatakse. ExoAir soojuspumbal on sisseehitatud juhtimissüsteem, mis võimaldab selle lihtsalt ühendada olemasoleva tarbeveeboileriga.