Õhk-vesi soojuspump Exoair Polaris

ExoAir Polaris soojuspump on arendatud koostöös Lundi Ülikooli Inseneriteaduskonnaga. Selle soojuspumbaga oli Euronom 2006. aastal esimeste hulgas, kes lahendas probleemi, kuidas soojuspump töötaks efektiivselt kuni -25 ° C juures. Sellest hetkest alates on panustatud toote pidevasse arendamisse, et luua usaldusväärne ja kvaliteetne toode, mida nimetatakse ExoAir Polaris’ks. Rootsis toodetud soojuspump sobib eriti hästi just külmematesse piirkondadesse, kus temperatuur langeb sageli miinus 25 ° C-ni.

  • Roostevaba teras
  • 2 võimsust: 10kW ja 20kW
  • Lihtsasti kasutatav integreeritud  juhtspaneel
  • Ülitõhus kaheastmeline spiraalkompressor
  • Kasutatav kuni -25 °C välistemperatuuril
  • Veetemperatuur kuni 60 °C
  • Tõhus heliisolatsioon koos eraldi kihiga kompressoril
  • Võimalus soetada mitmed lisaseadmed nagu toaekraan ja täielik küttesüsteemi juhtimine
  • Elektersoojendi on soojuspumbalt vahetult juhitav

ExoAir Polaris kasutab tavalistest õhk-vesi soojuspumpadest erinevat külmutustehnoloogiat. Kaheastmelisest kompressorist, täiendavast soojusvahetist ja paisventiilist koosnev süsteem on madalate välistemperatuuride jaoks parim. Garanteerime ExoAir Polaris seadme toimimise kõrge soojusvõimsuse ja soojusteguriga kuni -25 °C välistemperatuuril.

Tänu erilisele tehnoloogiale on seadme kõrgeimaks veetemperatuuriks 60 °C.

Ei ole oluline, kas paigaldamisel kasutatakse Euronomi tarbeveeboilerit, uut kuumaveemahutit või olemasolevat teise tootja boilerit. Polaris seadet on võimalik ühendada erinevate küttesüsteemidega.

Soojuspumbal on lihtsasti kasutatava ekraaniga varustatud intelligentne juhtpaneel. Soojuspumbal on oma andur ning tänu sellele suudab ta juhtida boileri temperatuuri. Juhtimisrežiim võimaldab seadmel töötada püsitemperatuuril või soojuspumba paneelilt sisestatud küttekõvera alusel muutuval temperatuuril.

Digitaalne käivitamine.

Seadet juhib kas Euronomi tarbeveeboiler või muu CAN liidesega juhtpaneel. Informatsioon ja sätted edastatakse digitaalselt.

Lae tooteleht allaKüsi hinnapakkumist* kõik jõudlusnäitajad vastavad EN14511 nõuetele (välja arvatud punktile -25/45), sealhulgas tsirkulatsioonipumba, ventilaatori ja sulatamise jõudlusnäitajad.
Ei vasta EN255 nõuetele. Säilib õigus teha parandusi ilma etteteatamata.